Castor

Castor

profesjonalizm w każdym DETALU


 

Kamila ( 4 czerwiec 2012 )

Profesjonalna obsługa! Bardzo podoba mi się układ sali i stołów, gdzie goście przy stołach mogą oglądać ludzi bawiących się na części tanecznej oddzielonej filarami. Poza tym ładna, jasna sala, jedzenie też ok.

Klaudia i Wojtek ( 20 wrzesień 2010 )

Życzę wszystkim Młodym Parom tak udanego wesela jakie mieliśmy my w CASTORZE. Było świetnie! Po prostu tak, jak sobie wymarzyliśmy

Weronika (15.09.2010)
Organizowaliśmy z Castorem imprezę firmową - wszyscy byli zadowoleni. Jedzenie pyszne, obsługa taktowna. Nie mam żadnych negatywnych odczuć co do organizacji i przebiegu imprezy.

Magda (03.09.2010)
Ja miałam wesele w tym roku i wszystko przebiegło bez zarzutów. Naprawdę polecam!

Dorota (15.07.2010)
Jestem pod wrażeniem tego lokalu. W czerwcu 2010r miałam tam wesele i wszystko było bez zarzutu. Jedzenie super, obsługa naprawdę profesjonalna. Nasi goście byli zachwyceni tą salą. Gorąco ją polecam, na pewno nie zawiedziecie się.

kasia.p (09.07.2010)
Miałam zaszczyt byc na weselu w tym lokalu w ostatnim miesiącu i bardzo mi się podobało! Jedzenie wyśmienite, sala ładnie dekorowana,urzekająca prostotą i elegancją, fachowa obsługa...nie mam zastrzeżeń.

ania_st4 (02.07.2010)
Eleganckie wnętrza, smaczne jedzenie, dyskretna obsługa:) naprawde warto! polecam

Ania 999 (18.06.2010)
I już po wszystkim Wesele w Castorze + Dj Sławek. Jeśli ktoś ma jeszcze obawy co do DJ-a na weselu to chce je w 100% rozwiać. Od początku moja mam była negatywnie nastowiona do tego pomysłu a przy rozliczaniu dołożyła 100 zł od siebie. Rewelacja, muzyka, prowadzenie, konkursy...goście byli zachwyceni. Sala przepiękna, jedzenie pyszne. Jedyny mankament to nasz kamerzysta [Barwinek]. Na płycie brakuje wielu fajnych rzeczy a całość zmontowana bardzo mizernie.

szczypioreczek (24.09.2009)
W tym roku w czerwcu byłam na weselu w Castorze. Byłam zachwycona i wystrojem sali i obsługą i jedzeniem i muzyką. Wszystko na wysokim poziomie. Spokojnie wejdzie tam 180 (tyle było osób na tym weselu) i wcale nie było ciasno. Gdyby był jakiś przyzwoity termin wolny w 2009 roku, to bez zastanowienia miałabym wesele właśnie tu w Castorze. Jednak z terminami jest gorzej. Z czystym sumieniem polecam tę salę.

klamkam (28.04.2009)
W marcu 2008 w sali Castora odbyło się moje wesele. Już zaraz po tym wydarzeniu chciałam je opisać, ale stwierdziłam że muszę mieć skalę porównawczą więc zwlekałam ponad rok. Z czystym sumieniem stwierdzam że Castor wypadł najlepiej w stosunku do reszty lokali w Kielcach i okolicach w jakich byłam gościem weselnym!!

jagoda26 (15.09.2008)
witam, jeśli chodzi o salę weselną Castor to mogę ją bez dwóch zdań polecić bardzo gorąco, po prostu pełen profesjonalizm...

amia83 (30.12.2007)
Witam, my też mamy wesele w "Castor", słyszałam, że jedzenie jest wyśmienite (opinia mojego wujka kucharza), a stoły są udekorowane kwiatami, bardzo gustownie i z klasą, a ty kiedy maggienka masz wesele?? pozdrawiam

 

 
Życzę wszystkim Młodym Parom tak udanego wesela jakie mieliśmy my w CASTORZE. Było świetnie! Po prostu tak, jak sobie wymarzyliśmy.

 

Profesjonalna obsługa! Bardzo podoba mi się układ sali i stołów, gdzie goście przy stołach mogą oglądać ludzi bawiących się na części tanecznej oddzielonej filarami. Poza tym ładna, jasna sala, jedzenie też ok.

 
Aktualności CASTOR       Restauracja Kielce
Realizacja: Mass Internet